1 млн гривень на ремонт: як виглядатиме новий кінотеатр «Київська Русь»

36
bzh.life

Наступного року планують почати капітальний ремонт столичного кінотеатру «Київська Русь», в мережі з’явився макет майбутнього кінотеатру. 

Про це повідомила перша заступниця директора КП «Київкінофільм» Лариса Зубенко.

«Цього року розроблена проєктно-кошторисна документація для подальшого капітального ремонту кінотеатру «Київська Русь»», — розповіла вона.

Повністю проєкт презентуватимуть наступного року, та наразі Зубенко «ексклюзивно» показала кілька рендерів фасаду, «щоб уникнути неправдивої інформації».

Перед цим в обговоренні у Facebook керівниця кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе висловила сумнів у можливості фінансування комплексного ремонту через високу вартість такого проєкту – вона припустила, що такий капремонт «потягне на пів мільярда».

bzh.life

Зубенко повідомила, що торік було зроблено технічне обстеження будівельних конструкцій, інженерних мереж і систем будівлі «Київської Русі» для визначення можливості виконання капремонту, а також зроблено інженерно-геологічні вишукування території забудови.

Цьогоріч розробили проєктно-кошторисну документацію. Проєкт і кошторис розробляла компанія «Ізобуд», яка перемогла у тендері з пропозицією 1,3 мільйона гривень.

За тендерною документацією, капремонт у «Київській Русі» передбачає створення третьої кінозали на 100 місць, а також конференц-зали. Крім того, у великій кінозалі розширять простір перед сценою, аби крім кінопоказів тут можна було влаштовувати вистави та концерти.

bzh.life

Будівлю найбільшого в Україні комунального кінотеатру «Київська Русь» було збудовано у 1982 році – до святкування 1500-річчя Києва. Саме тому фасад, який виходить на вулицю Січових Стрільців, прикрашає алюмінієве панно з зображенням легендарних засновників Києва.