Відкривають новий судномаршрут: Дніпро — Перська затока

18
cfts.org.ua

Судноплавна компанія Argo Shipping планує здійснювати рейси з доставки по Дніпру вантажів з країн Перської затоки до Києва.

Про це повідомило ЦТС.

«Argo Shipping вже відродила такі лінії, як Запоріжжя-Італія, Запоріжжя-Греція, Запоріжжя-Франція та інші. А в цьому році вже отримала запити від фрахтувальників на виконання рейсів з країн Перської затоки до Києва. У квітні ж одне з суден групи компаній вже зафрахтували на рейс із Запоріжжя до французького порту Фос. Тому ми думаємо, що 2021 стане роком нових можливостей для розвитку річкової логістики в Україні», – заявив комерційний директор Argo Shipping Group Олександр Нікулін.

Так, у 2020 році судно Porada, що належить компанії, вже піднімалося по Дніпру до Українки (Київська область), вивантаживши 2000 т турецького цементу.

Повідомляється, що в 2020 році судами компанії було перевезено 710 тис. тонн вантажів, що на 30% більше, ніж в 2019 році. З цього обсягу понад 350 тис. тонн склала металопродукція, яку завантажили в річкових портах на річці Дніпро і відправили в морські порти Чорного, Середземного, Адріатичного морів, а також в європейські порти на Дунаї.

Компанія оперує 13 одиницями флоту загальним тоннажем понад 44 тис. тонн. З них 9 суден класу ріка-море і чотири судна – річкові.

За перші два місяці 2021 року вантажоперевезення по річці Дніпро склали 788,9 тис. тонн, що в 1,5 раза або на 305,9 тис. тонн більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Як повідомляло BitukMedia: