В Україні запустили Школа професійного розвитку інженерів-конструкторів

52
zlojnachalnik.ru

В Україні запустили Школу професійного розвитку інженерів-конструкторів – спільного проєкту Державного концерну «Укроборонпром» і Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Про це повідомили в Укроборонпромі.

«Сьогодні оборонно-промислова галузь має відчутний брак кадрів. Середній вік конструкторів на наших підприємствах становить близько 60 років. Це означає, що зараз саме час виховувати нове покоління українських інженерів-конструкторів», – заявив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Він також наголосив, що Концерн активно працює над перезавантаженням змісту своєї роботи, спрямуванням її до науково-технічного розвитку, приділяючи увагу інноваціям, новітнім оборонним технологіям, а також освіті.

Своєю чергою, ректор КПІ імені Сікорського Михайло Згуровський зауважив, що певні знання багатьох талановитих українських конструкторів потребують оновлення, особливо в частині інструментів і їх роботи в сучасних умовах.

Тож, навчальний курс Школи побудують на трьох основних модулях:

  • системна інженерія,
  • сучасні інформаційні технології у проєктуванні та виробництві наукоємної продукції,
  • інноваційний розвиток підприємства й управління інноваційними проєктами і програмами.

Окрім запуску Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів співробітництво між Укроборонпромом та КПІ передбачає створення програми підготовки інженерів-конструкторів імені Олега Антонова.

Як повідомляло BitukMedia: