Успішна співпраця з Єгиптом: тепер олександрійців возитимуть українські трамваї

22

Єгипет уклав контракт з Україною на виготовлення 15 трамваїв, вісім з яких були відправлені до Єгипту до січня 2020 року.

Про це повідомило dip.org.ua.

«Ми прагнемо підвищити ефективність та підтримку парку громадського транспорту в Олександрії та розробити всі транспортні засоби за найновішими технологіями сучасного, екологічно чистого міського транспорту, а також забезпечити комфортні та різноманітні засоби пересування за пропорційними цінами», – зауважив губернатор Олександрії Махмуд аль-Шериф.

Загальна кількість трамваїв, які були укладені на контракт і виготовлені в Україні, становить 15 — з них 8 трамваїв були введені в експлуатацію раніше, тепер решта 7 трамваїв введені в експлуатацію.

Вироблені в Україні трамваї оснащені кондиціонером, скляними вікнами та використовують систему безпеки для пасажирів, яка запобігає відкриванню дверей, поки транспортний засіб повністю не зупиниться.

Трамваї оснащені системою пожежної сигналізації і розроблені для того, щоб не рухатись, поки пасажири не покинуть машину, не почнеться посадка на борт і двері не закриються – ще одна функція безпеки.

Трамвайні вагони також оснащені звуковими та візуальними сповіщеннями для мандрівників наступної станції та звуковим попередженням для пасажирів про закриття дверей, крім внутрішнього радіо для зв’язку між водієм, провідником та пасажирами під час надзвичайної ситуації та зовнішнім радіо для оголошення на різних станціях.

Перший трамвай курсує від Сан-Стефано до станції Рамль, другий маршрут – від Сан-Стефано до Рас-ель-Тіна.

Як повідомляло BitukMedia: