Українські бджілки в тренді: у Японії чекають на мед з Луганщини

56

Бджоляр з Луганської області Михайло Гребенник готує для експорту в Японію пробну партію стільникового меду.

Про це повідомила пресслужба проєкту USAID «Економічна підтримка східної України«.

«Важливо не тільки виробляти мед, а й вміти продавати його. Цьому треба вчитися. Частково я чув інформацію про це на тренінгах, але потрібно і далі постійно розвиватися: бути і бджолярем, і маркетологом, і дизайнером своєї продукції», – розповів бджоляр.

Так, завдяки підтримці проєкту USAID «Економічна підтримка східної України» він пройшов навчання по курсу «Професійне бджільництво», а зараз готує партію меду до відправки в Японію.

Михайло Гребенник живе у Сєвєродонецьку. Він – бджоляр з 20-річним стажем. Його пасіка на 400 бджолосімей у селі Новоолександрівка у Біловодському районі Луганщини.

Михайло Гребенник давно цікавиться історією свого роду. Віднайшов інформацію про чотири покоління бджолярів, які були у його родині. Через різні пошукові системи та родинні перекази зібрав родовід від 1880 року.

“Колись мій прадід Тихон і прабабця Наталія піймали рій бджіл. Так почалася їхня історія бджільництва. З часом вони мали найбільшу пасіку на Луганщині, збудували млин, провели радіо та електрику у село. Під час колективізації їх вислали до Середньої Азії, але їм вдалося повернутися додому і продовжувати розвивати свою справу”, — розповів Михайло Гребенник.

facebook.com/ERAUkraine

У 2020 році Михайло заснував торгову марку “Своя пасіка”. Його пасіка — кочова, тобто залежно від того, де краща кормова база, туди бджоляр і перевозить її.

facebook.com/ERAUkraine

За його словами, нинішнє спекотне літо при цьому з різкими перепадами температур погано позначається на бджолах. Їм доводиться працювати набагато інтенсивніше, щоб зберігати у вуликах стабільну температуру.

facebook.com/ERAUkraine

Мед зі своєї пасіки Михайло продає оптом, але кілька років тому почав його фасувати – каже, так вартість більша і рентабельність справи зростає. Фасований мед продає у крамницях Сєвєродонецька та Рубіжного.

Михайло Гребенник планує налагодити постачання меду за кордон і готує до Японії пробну партію стільникового меду.

«Я познайомився з компанією-експортером меду до Японії, розповів про свій досвід. Вони зацікавилися моєї продукцією. Восени буду відправляти стільниковий мед. Це невикачаний мед із сотами, він цінується за кордоном. Зараз триває листування з японцями, мені цікаво почути їхню думку, коли вони спробують цей мед», — розповів бджоляр.

Та найбільше Михайло переймається зміною клімату. Спекотне літо, відсутність достатньої кількості дощів, різкі перепади температури – усе це може негативно впливати на бджолину сім’ю та її продуктивність.

facebook.com/ERAUkraine

Як повідомляло BitukMedia: