У глобальному плані боротьби з коронавірусом ООН є місце й Україні

33
zik.ua

Генеральний секретар ООН у середу оголосив про запуск Глобального плану гуманітарного реагування на коронавірус із загальним бюджетом $2 млрд, який передбачає виділення понад $30 млн на боротьбу з COVID-19 на сході України.

Про це повідомив Речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

“Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який сьогодні оголосив Генсек ООН, передбачає допомогу й Україні. Сума допомоги складатиме $33 млн”, – сказав Ніколенко.

❗❗До уваги ЗМІ❗❗Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який сьогодні оголосив…

Опубліковано Oleg Nikolenko Середа, 25 березня 2020 р.

За його словами, ці кошти підуть для організації гуманітарного реагування саме на сході України по обидва боки розмежування. План передбачає підтримку закладів охорони здоров’я; забезпечення продовольчої безпеки й товарів першої необхідності; підтримку осіб похилого віку та людей з інвалідністю в умовах самоізоляції; допомогу в організації дистанційної шкільної освіти.

“План дозволить забезпечувати доставку необхідного лабораторного обладнання й медикаментів, встановлення додаткових станцій для персональної гігієни, проведення інформаційних кампаній про особистий захист та захист оточуючих від вірусу”, – підкреслив Ніколенко.

Загалом, Глобальний план ООН гуманітарного реагування на COVID-19 передбачає залучення $2 млрд з метою припинення неконтрольованого поширення коронавірусу по всій Південній Америці, Африці, Близькому Сході та Азії. Він забезпечує, зокрема, доставку необхідного лабораторного обладнання й медикаментів; встановлення додаткових станцій для особистої гігієни; проведення інформаційних кампаній про те, як захистити себе та інших від вірусу.

Крім того, в регіонах Африки, Азії й Латинської Америки організовуватимуться авіамости та хаби для переміщення гуманітарних працівників й забезпечення поставок. Україна, зі свого боку, привітала Глобальний план ООН.

Як повідомляло BitukMedia, дипломати переходять на віртуальні візити: Кулеба “поїде” до Німеччини