Спагеті, Хантер, Касперіта: українські гарбузи експортують у Великобританію та ОАЕ

167

На Херсонщині вирощують гарбузи, які йдуть на експорт у Велику Британію та ОАЕ. Вони невеликі за розміром – тут свої стандарти та вимоги, і смакувати ними можна навіть сирими.

За місяць з двох агропідприємств, які працюють на експорт, закордонним споживачам відправили по 40-60 тонн гарбузів.

Експортують херсонські сільгоспвиробники гарбуз «Хантер», який почали вирощувати з минулого року.

фото: Ірина Староселець, Укрінформ

На одному з підприємств зазначили, що їх зацікавив саме цей сорт гарбуза, бо це гарбуз того розміру й тієї форми, яка потрібна закордонному споживачеві. Такі сорти за смаковими якостями дуже оригінальні, їсти їх можна навіть сирими, їх використовують у супах, салатах, також запікають.

фото: Ірина Староселець, Укрінформ

Зазначається, що споживачу потрібен гарбуз невеликого розміру, з маленькою насіннєвою камерою, щоби було менше відходів. Продукцію калібрують за вагою – є, наприклад, по 400-600 грамів, по 600-800 – і фасують партіями, на які надходять замовлення. Покупець у супермаркеті обирає, скільки йому потрібно таких гарбузиків – один чи кілька – і покупка є раціональною, передає Укрінформ.

фото: Ірина Староселець, Укрінформ

Транспортують гарбуз у Велику Британію автотранспортом – обходиться одна машина в 3-3,5 тисячі доларів.

«Хантером» смакують і українські споживачі.

фото: Ірина Староселець, Укрінформ

Експортують гарбузи не лише сорту «Хантер». Херсонське підприємство має спеціальну експериментальну ділянку, де вирощують 27 сортів, деяких із них немає більше ніде в Україні.

фото: Ірина Староселець, Укрінформ

Є, наприклад, і гарбуз «спагеті» – коли він готується, то розпадається на волокна, що нагадують макарони-спагеті. «Касперіта», «Учікі», «Фуміко» – всі вони готуються до відправки у супермаркети.