Перша леді Олена Зеленська почала писати у Facebook

207
Instagram Олени Зеленської

Дружина президента України Олена Зеленська завела сторінку в соціальній мережі Facebook.

Перша леді розповіла, що на своїй сторінці буде ділитися ініціативами, проєктами, планами та перебігом їх реалізації.

«Заходи, візити, робочі зустрічі – тут. А також – враження, відчуття, роздуми», – додала Зеленська.

Також на сторінці першої леді у Facebook з’явився допис про те, що вона взяла участь у першому засіданні Ради з питань розвитку «Мистецького арсеналу».

«Жодним чином не претендую на звання мистецтвознавця, але можу стати голосом, який почують. А ще це для мене важливо у розрізі культурної дипломатії, яку для себе визначила одним із пріоритетів у ролі першої леді», – зазначила Олена Зеленська.

Дружина президента зауважила, що культурна дипломатія для неї – «це можливість домовлятися на найвищому рівні про промоцію України у світі, а це неможливо без підтримки одного із законодавців сучасної української культури – «Мистецького арсеналу».

«Також восени разом із командою Арсеналу ми розпочали розробку проєкту доступності української культури, її цікавого подання та промотування серед школярів», – додала пані Олена.

Безперечно, «Мистецький арсенал» – культурний хаб, завдяки якому українське мистецтво звучить потужно. Сьогодні взяла…

Опубліковано Олена Зеленська Понеділок, 27 січня 2020 р.

Тим часом на своїй сторінці в Instagram перша леді закликала підписників читати її сторінку у Facebook, де, за словами Зеленської, «більше простору для тексту та роздумів».

«Мені хочеться якнайбільше ділитися нашими з командою задумами та перемогами, розповідати, що вдається, а що не дуже, бачити вашу підтримку та чути критику (конструктивну)», – пояснила дружина президента.

Олена Зеленська додала, що хоче «розвантажити від лонгрідів» свою сторінку в Instagram і залишити тут «найцінніше – емоції».⠀

Як повідомляло BitukMedia, Україна 29 січня вшановує пам’ять Героїв Крут.

Президент Володимир Зеленський поклав квіти до пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі у Києві та відвідав церкву Святого Миколая.