Пандемія не заважає розбагатіти: щотижня в Китаї з’являються п’ять нових доларових мільярдерів

43

Число нових мільярдерів в Китаї зростає рекордними темпами, попри удари, завдані економіці через пандемію COVID-19.

Про це повідомило Reuters.

«Згідно зі списком, опублікованим у вівторок (ред.- 20.10.2020 року), Китай здобуває нових мільярдерів рекордними темпами, попри економіку, що постраждала від коронавірусної пандемії, а — завдяки різкому зростанню цін на акції і потоку нових списків акцій», — зазначило видання.

Так, список Hurun China Rich 2020 також показує прискорений перехід Китаю від традиційних секторів, таких як виробництво і нерухомість, до е-комерції, фінансових технологій та інших нових економічних галузей.

Джек Ма, засновник Alibaba, утримує перше місце третій рік поспіль, його особистий статок підскочив на 45% до 58,8 млрд доларів частково через майбутнє IPO фінтех-гіганта Ant Group.

Очікується, що Ant збільшить кількість багатіїв, провівши найбільше IPO у світі, оскільки компанія планує залучити близько 35 млрд доларів коштом подвійного лістинга в Шанхаї і Гонконзі.

За словами очільника Hurun Report Руперта Хогеверфа, сукупне багатство людей зі списку Hurun China Rich – з межею індивідуального багатства в 2 млрд юанів (299,14 млн доларів) – становить 4 трлн доларів, що перевищує річний валовий внутрішній продукт (ВВП) Німеччини.

Так, у цьому році було здобуто більше багатства, ніж за попередні п’ять років разом узятих: багатії Китаю збагатіли на 1,5 тлрн доларів, що приблизно вдвічі менше ВВП Великобританії.

У заяві Хогеверфа йдеться, що в результаті бурхливого зростання фондових ринків і хвилі нових лістингів щотижня в Китаї з’являлися п’ять нових доларових мільярдерів.

«Світ ще ніколи не бачив такої кількості мільярдів, створених за один рік. Китайські підприємці домоглися більшого, ніж очікувалося. Попри COVID, вони досягли рекордного рівня», – йдеться в повідомленні Hurun Report.

Як повідомляло BitukMedia: