Онлайн-курси для підприємців: ООН в Україні запустила безкоштовну платформу

64
diia.gov.ua

Програма розвитку ООН в Україні створила освітній ресурс для тих, хто цікавиться підприємницькою діяльністю або вже має власну справу.

Про це повідомив prostir.ua.

«Усі охочі можуть безкоштовно користуватися навчальними та мотиваційними матеріалами», — зазначено у повідомленні.

Кожен курс розбитий на модулі, після яких слідують тести. Вони допоможуть закріпити пройдений матеріал і перевірити, чи зможуть студенти використати матеріал у реальному житті.

Платформа також інформує майбутніх підприємців, як мінімізувати можливі ризики під час відкриття та ведення бізнесу.

Головний ресурс платформи – досвід тих, хто створив бізнес з нуля. Інформацію подають у форматі відеокурсів і текстово-візуальної бази знань (статті, інтерв’ю, інфографіка тощо).

Лекторами стали:

  • експерт Офісу розвитку малого та середнього підприємництва,
  • засновники стартапу Petcube,
  • власники Нової Пошти,
  • власники Rocket,
  • авторка бренду конопляного текстилю DevoHome та інші.

Спікери розказують свої історії та радять, з чого починати, де шукати фінансування та однодумців, як побудувати стратегію, реалізовувати PR і маркетинг.

Відео на платформі

Крім навчального контенту на ресурсі можна переглянути мотиваційне відео – ролики проєкту “Великі історії малого бізнесу”.

Серія коротких промо розповідає про бізнесменів із Донеччини, Луганщини та Запорізької області. Частина з них – переселенці, котрі залишили свої домівки й з нуля створили власну справу: хтось запустив бренд одягу, хтось відкрив хаб, а хтось має музей. Інші – переробляють сміття, розвивають туризм, очищують воду, ремонтують машини і лікують людей. Зафільмували підприємницькі історії режисери платформи Molodiya Festival.

Серед найпопулярніших, за версією глядачів, історій – розповідь про королеву квітів з Горлівки. Історія розповідає про справу Ніни Радченко – садовий центр в Олександрівці Донецької області. Освоювати цілину в Лиманський район Ніна разом з родиною приїхала в 2014 році, коли залишатися у рідній Горлівці було вже несила. Зараз дівчина вирощує квіти та ефіроолійні культури, і вбачає у садівництві своє призначення, а не тільки спосіб заробітку.

Усі матеріали платформі доступні безкоштовно, після короткої реєстрації.