Наметове містечко вартістю $1,5 мільйона: що США подарували українським військовим

145

Сполучені Штати Америки передали Силам спеціальних операцій Збройних сил України наметове містечко вартістю 1,5 мільйона доларів.

Як повідомило Посольство США в Україні, це спорядження отримав 142-й навчальний центр ССО в Бердичеві (Житомирська область).

Під час церемонії передавання українським військовим наметового комплексу типу «Аляска» командир Європейського командування Сил спеціальних операцій США генерал-майор Кірк Сміт заявив, що радий тому, що США допомагають Україні.

«США – це лише один із багатьох союзників по НАТО, які представлені тут і допомагають українським силам спеціальних операцій розвивати та натреновувати більш ефективний склад. Я дуже радий, що ми можемо зробити свій внесок у певний спосіб, коли ми можемо переконати уряд США надати такі засоби», – зазначив військовий.

Як повідомляло BitukMedia, вранці 18 лютого бойовики атакували позиції Об’єднаних сил поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. Обстріли велися зі зброї, забороненої Мінськими угодами.

Президент Володимир Зеленський заявив, що окупанти на Донбасі влаштували цинічну провокацію, що є спробою зірвати мирний процес, який почав просуватися.