Кожна десята пляшка соку у світі – з українських фруктів та ягід

69
Фото: T.B.Fruit

Мова йде про групу компаній T.B. Fruit, до складу якої входить сім заводів із переробки фруктів та овочів і яка займає третю лідерську сходинку в рейтингу найбільших виробників концентрованих соків у Європі.

Українському споживачеві компанія відома за соками прямого віджиму ТМ “Galicia”, а світ знає T.B. Fruit як потужного виробника концентрованих натуральних соків, передає БІЗНЕС із посиланням на пресслужбу компанії.

Загальна потужність переробних заводів T.B. Fruit становить 1 млн тонн фруктів, овочів і ягід на рік. А це, відповідно, майже 150 тис. тонн концентрованого соку щороку.

Торік із фруктів та ягід, перероблених на заводах компанії, була зроблена кожна десята пляшка соку у світі і кожна четверта пляшка яблучного соку в США (у 2014 р. T.B. Fruit була найбільшим експортером яблучного концентрованого соку до США).

З української сировини виготовляються сотні торгових марок соків у світі. Концентровані соки виробництва T.B. Fruit постачаються глобальним лідерам, таким як Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini. В Україні з концентрованого соку T.B. Fruit виготовляють соки для таких відомих українських брендів, як Sandora, “Садочок”, “Сандорик”, Rich, “Живчик” та ін.

Засновник і власник T.B. Fruit Тарас Барщовський повідомив, що на початок 2020 року географія експорту продукції компанії (близько 90 %) налічує 40 країн світу, серед яких є важкодоступні для українського виробника ринки США, країн Європи, Японії, Ізраїлю, які дуже прискіпливо ставляться до якості сировини, що надходить до них.

Сьогодні T.B. Fruit – це вертикально інтегрована міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва і один з небагатьох українських виробників, що впевнено себе почуває на світових ринках. В Україні мало хто знає, що саме T.B. Fruit є, наприклад, третім у світі виробником яблучного пектину.

Окрім 7 заводів із переробки фруктів та овочів, компанії належить також транспортно-логістичний, інжиніринговий та деревообробний бізнес. Залежно від сезону на підприємствах T.B. Fruit працює 2,5-3,5 тис. осіб.

Як повідомляло BitukMedia, у Києві 15 лютого закохані пари на ковзанах будуть встановлювати рекорд України “Наймасовіший поцілунок на ковзанці”.