Іноземці зацікавлені в українському газові: Польща видобуватиме газ в Україні

21

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) підписала інвестиційну угоду з Групою компаній «Енергетичні ресурси України» (Група ЕРУ)  про спільний проєкт розвідки та видобутку природного газу в Україні.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Ми натхнені і раді мати такого досвідченого партнера, як PGNiG, і ми з нетерпінням чекаємо наступного кроку з ними. Ми розглядаємо це як важливу область для нашої компанії, а також ширшого регіонального розвитку співпраці та диверсифікації в галузі енергетики», — прокоментував партнер ERU Group Дейл Перрі.

Угода встановлює загальні рамки співпраці та визначає графік подальшої роботи на ділянці, розташованої поблизу польського кордону в Україні.

Значний виробничий потенціал проєкту підтверджується результатами геологічних досліджень, проведених PGNiG, які показують схожість геологічних структур ділянки з Перемишлем, найбільшим родовищем природного газу в Польщі.

Важливим елементом будь-якого інвестиційного проєкту, що здійснюється в Україні, є страхування від політичних ризиків. З метою забезпечення фінансового захисту спільного проєкту PGNiG та Групою ЕРУ розпочато переговори з US International Development Finance Corporation та Poland’s Export Credit Insurance Corporation (KUKE).

«Ця ліцензія — наша перша перспектива розвідки в Україні, ділянка розташована в дуже перспективній геологічній зоні, що охоплює також Перемишльське родовище. В нас є всі необхідні ресурси, технології та обладнання, а наші співробітники мають знання, накопичені за 60 років розвідки та видобутку в Жешувському регіоні», — вважає голова Правління PGNiG Єжи Квєцінській.

eimg.pravda.com

Як повідомляло BitukMedia: