Горіховий сезон: на Одещині збирають перші врожаї мигдалю та фундука

18

В Україні розпочинається горіховий сезон. Окрім звичайних волоських горіхів, які ще дозрівають, садівники Півдня уже збирають перші врожаї мигдалю та фундука.

Про це повідомляє SuperAgronom.

“На українських чорноземах він (ред. – фундук) виростає смачнішим, а вирощувати його не складніше, ніж доглядати традиційний яблуневий сад. Цьогоріч горіх навіть врятував фермерів, які його вирощують, він банкрутства”, – йдеться у повідомленні видання.

На березі Хаджибейського лиману розташовано понад 100 га молодого фундука. Трирічні деревця добре адаптувалися до українського клімату і цьогоріч дали вже перший врожай.

Кілограм очищеного фундука коштує близько 7 євро, а з гектара дерев віком від 6 років можна отримати мінімум дві тонни горіхів.

Також на Одещині є перший в Україні розплідник іншої горіхової екзотики — мигдалю. Українські селекціонери вже внесли до вітчизняного реєстру чотири власні сорти. Наступного року почнуть створювати промислові сади цієї культури. Нині імпортний мигдаль на українському ринку коштує до 15 євро/кг.

Як повідомляло BitukMedia: