Воскресенье, 7 марта, 2021
Головна Погляд «Знедолені». Актуально. Чесно. Про нас..? ( до дня піхоти ЗСУ )

«Знедолені». Актуально. Чесно. Про нас..? ( до дня піхоти ЗСУ )

У священника часто шукають відповідей. Як жити? Коли скінчаться страждання і жахи? Відповідь одна – визначитися, хто ти і для чого.

Припинити шукати компроміси та йти за тими, хто обіцяє «солодке життя». Бути твердими у своєму виборі і не відступати від нього.

Завжди українці переживали тяжкі періоди – Голодомор, війни, революції, табори. Втрати у кожному з історичних періодів були різні, але кожна втрата болюча та трагічна.

Я гинув з кожним, хто вмирав від Голоду, помирав від куль на Майдані, моє тіло боліло від кийків беркуту, мене катували найманці кремля та знущалися у підвалах з мого тіла і прапора.

Я ставав з моїм народом, з моєю нацією пліч-о-пліч на передових проти фашистів, проти російської наволочі, проти режимів. Багато хто вже опустив руки, втратив віру та впевненість. Дехто говорить, що не бачать майбутнього в цій країні, що зробили усе можливе. Хтось шукає спільну мову і компроміси з ворогом, ведеться на телевізійних кумирів та штучно створених лідерів.

Сьогодні, як і багато з вас, я хотів привітати піхоту зі святом. І подумав, що піхота – кожен з нас, кожен з тих, хто не припиняє йти вперед до своєї мети. Хто на своєму, нехай і не особливо видному місці, робить чесно свою шляхетну справу. Піхота – це ті, хто продовжує любити, вірити, боротися за свою країну.

Можливо нас і не так багато, як на початку шляху. Можливо ми не всі однакові. Та нас об’єднує Україна. І якщо ми обрали Свободу, якщо наша країна нам важлива, пам’ятаймо: «Не можете служити Богу і мамоні» (Матв., 6, 24), не можна йти на компроміси. Не звикайте до знущань, не звикайте до мовчання.
Ми не знедолені. Ми сильні. Поборемося. Не відступаючи.

Час визначатися хто ми і для чого на цій землі! Час сказати тверде слово нації!.

Підписуйтесь на BitukMedia в Telegram та Facebook і читайте хороші новини!