Site icon Bituk Media

Травма не завадила: українку визнали найкращою футболісткою сезону в Шотландії

Фото - nicolekozlova17/ Instagram

Українська футболістка Ніколь Козлова змогла виграти головну індивідуальну нагороду сезону, навіть не догравши його до кінця. Як так сталося — і чому саме її обрали найкращою?

Футболістка збірної України та клубу “Глазго Сіті” Ніколь Козлова отримала відзнаку “Гравчиня року” у Шотландській жіночій Премʼєр-лізі. Особливість цієї нагороди в тому, що її присуджують самі футболістки — і саме Козлова набрала найбільше голосів серед колег по чемпіонату.

Про це повідомило “Суспільне Спорт”.

У сезоні 2025/26 українка продемонструвала стабільну результативність: дев’ять забитих м’ячів і п’ять гольових передач у матчах ліги. Водночас вона провела не повний сезон — останній матч у чемпіонаті зіграла ще наприкінці лютого.

У березні, виступаючи за національну збірну України в матчі проти Англії, Козлова зазнала серйозної травми — розриву передньої хрестоподібної зв’язки коліна. Це фактично завершило її сезон достроково.

Попри це, саме її внесок у гру виявився найпомітнішим для суперниць і партнерок по лізі.

Сама футболістка назвала цей сезон контрастним. За її словами, він поєднав “найпрекрасніше і найжорстокіше, що є у футболі”. Козлова також подякувала родині та близьким за підтримку і зазначила, що з нетерпінням чекає повернення на поле.

“Глазго Сіті” тим часом продовжує боротьбу за чемпіонство. Команда йде третьою у “чемпіонській” групі з 54 очками, поступаючись “Рейнджерс” лише за додатковими показниками і відстаючи від лідера — “Хартс” — на чотири очки.

До завершення сезону залишилося три матчі. Уже найближчим часом команда українки зіграє проти “Хіберніан”, після чого на неї чекають вирішальні зустрічі з прямими конкурентками за титул.

Як розповідало BitukMedia, український стронгмен Павло Кордіяка зупинився лише за крок від медалі на найпрестижнішому турнірі планети — World’s Strongest Man 2026. Представник Львівщини увійшов до п’ятірки найсильніших людей планети.