Site icon Bituk Media

Поповнення у зоопарку: троє капібар підкорюють світ (і воду)

Фото - palmbeachzoo

Вони вже намагалися підкорити воду, але щось пішло не так. У зоопарку Флориди народилися троє капібар, і їхні перші пригоди вже змушують усміхатися. Бо капібари – то милота.

Про це розповідає портал UPI.

У зоопарку Палм Біч повідомили про поповнення — там народилися троє здорових дитинчат капібари.

Їхні батьки, Іярі та Зевс, кілька місяців жили разом в одному вольєрі. Перед цим працівники зоопарку обережно знайомили тварин і поступово готували їх до спільного життя. Увесь цей час фахівці уважно стежили за станом самки: проводили регулярні огляди та навіть ультразвукові обстеження, щоб переконатися, що вагітність проходить добре.

Після народження малюків нова родина певний час перебуває окремо від відвідувачів — у спокійній обстановці, щоб звикнути одне до одного. Але навіть за лаштунками їхнє життя вже сповнене пригод.

Наприклад, перша спроба малюків поплавати завершилася несподівано: вони швидко зрозуміли, що ще не готові до води, і поспіхом вибралися назад. Та вже наступного дня, за підтримки мами і під “заохочення” у вигляді бананового листя, трійка капібар таки наважилися на нову спробу — і цього разу успішно поплавали у ставку.

Зараз малюки поступово ростуть і набираються сил. Іноді їх уже можна помітити у більшому вольєрі, але такі “виходи у світ” відбуваються без графіка і лише тоді, коли сама родина до цього готова.

Працівники зоопарку та ветеринари уважно спостерігають за кожним кроком дитинчат, щоб переконатися: вони добре адаптуються до нових умов і почуваються комфортно.

Відвідувачам радять уважніше придивлятися, адже поява малюків у вольєрі поки що спонтанна і може статися у будь-який момент. А за їхніми новими пригодами можна стежити і в соцмережах зоопарку.

Як розповідало BitukMedia, у зоопарку на Київщині з’явилося на світ дитинча, яке майже не має шансів у дикій природі. Йдеться про чорне маля далекосхідного леопарда.