На подіумі одного з найвідоміших модних домів світу раптом з’явилися… ягнята в чоботях. Але за цими незвичайними принтами стоїть український художник, чиї роботи несподівано стали частиною нової колекції Louis Vuitton.
Роботи українського художника Назара Стреляєва-Назарка стали частиною нової жіночої колекції модного дому Louis Vuitton. Його малюнки використали як принти для одягу у колекції осінь–зима 2026–2027.
Показ відбувся 10 березня у Луврі і став фінальною подією Паризького тижня моди.
Колекцію створив креативний директор жіночої лінії бренду Ніколя Жескьєр. Саме він використав у дизайні мотиви робіт українського художника — зокрема, картину Paramnesia 2023 року.

Фото – nazarpararam 
На оригінальному зображенні ягнята стоять у звичайних сільських чоботах. У версії Louis Vuitton цей елемент трохи змінили — тварини отримали люксові чоботи з фірмовою монограмою бренду. Мотиви картини з’явилися на спідницях, светрах і жакетах колекції.
Сам художник подякував дизайнеру за співпрацю. У своїй сторінці в Instagram він написав, що для нього було особливим досвідом побачити власні роботи в новій інтерпретації.
“Було справжнім задоволенням побачити свої роботи крізь вашу візію та з абсолютно нової перспективи. Для мене це був дуже пам’ятний і важливий досвід”, — зазначив митець.
На показі художник був присутній особисто. Він відвідав подію разом із моделлю Дар’єю Золотовою, яка живе у Мілані і вже брала участь у показі Louis Vuitton у 2023 році.
Назар Стреляєв-Назарко народився та навчався у Харків. Згодом він переїхав до Мілана, де продовжив мистецьку освіту і розвиває свою кар’єру художника.
Як розповідало BitukMedia, Starbucks випустив дизайнерські чашки від художника українського походження.







