Субота, 5 Липня, 2025
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Разом під обстрілами: київські безпритульні собаки ховаються в метро з людьми

Важливо

У ніч проти 4 липня під час чергової масованої атаки росії на українські міста, в київському метро разом із людьми від обстрілів ховалися й безпритульні собаки. Їх не виганяли — навпаки, зустрічали з розумінням і турботою.

Зворушливі кадри опублікувала у соцмережах зоозахисна організація UAnimals.

Поки росія знову атакувала Київ, область, Харків, Чернігів, Суми та Дніпро, в укриттях українці підтримували одне одного — і не тільки людей.

Один із мешканців Києва поділився у соцмережах зворушливим моментом: уночі, під звуки сирен і вибухів, до метро спустився вуличний пес. Він тихо ліг біля людей — і ніхто не прогнав його.

“Під час сьогоднішньої нічної атаки. Місцевий собацюня теж був разом з усіма в укритті. Ніхто песика не виганяв, а навпаки, всі зустрічали з посмішкою і розумінням”, — пише в своєму тредсі Женя @sntsv__art.

Організація UAnimals наголошує: тварини так само, як і ми, відчувають страх, біль і тривогу. Вони заслуговують на безпечне місце під час повітряних атак. Якщо безпритульна кішка чи собака шукає прихисток — впустіть її. Це не просто гуманність, це співчуття в найвищому його прояві.

“Радимо подбати заздалегідь про тривожну валізку і для ваших котів або собак. Спакуйте трохи сухого корму, воду в спеціальний пляшечці з ємністю для пиття, улюблену іграшку. Візьміть ліки, якщо вашій тварині вони потрібні”, – зазначили в UAnimals.

Як розповідало BitukMedia, втеча під час обстрілів, кілька днів на дереві й порятунок за допомогою автодрабини — такою виявилася історія єнотихи з дендропарку “Олександрія” в Білій Церкві. 27 червня місцеві рятувальники провели незвичну операцію з повернення тварини до безпечного місця.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі