Site icon Bituk Media

В катакомбах облаштували резиденцію Святого Миколая. Вона претендує на світовий рекорд

Фото - Лана Вєтрова

У Нерубайських катакомбах Одещини створили найбільшу підземну резиденцію святого Миколая. Очікується, що її удостоять світового рекорду завдяки найбільшій площі, яку вона займає. Резиденція створена в стилі казкового фентезі.

Про це повідомила голова Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова на своїй сторінці у Facebook.

“Експерти Національного реєстру рекордів разом із професійними геодезистами здійснять перевірку площі підземної резиденції і на основі цих даних оголосять площу нового світового рекорду”, – написала Вєтрова. Фіксуватимуть досягнення в селі Нерубайське Одеської області 21 грудня

Резиденція святого Миколая розташована в унікальному арт-просторі, створеному арт-студією “Золотий перетин”, ГО “Майстри дивосвіту” та громадою Нерубайська в катакомбах. Біля неї розташовані магічний “Сад чудес” та підземна галерея картин, де роботи виконані люмінофорними фарбами. Останні світяться у темряві і створюють неймовірно атмосферне враження.

Відео з відкриття Резиденції опублікував 8 грудня на своїй сторінці у Facebook Нерубайський сільський голова Олег Мишаглі. Підземна “Резиденція Святого Миколая” знаходиться в Меморіальному музеї-комплексі “Партизанської слави”.

Резиденція святого Миколая в Україні — це спеціально організоване місце, де як діти, так і дорослі можуть зустріти популярного святого й поринути в атмосферу новорічних свят. 

Святий Миколай — це один з найбільш шанованих християнських святих, який вважається покровителем дітей, бідних та мандрівників. Його день, 6 грудня, відзначається в Україні як особливе свято, коли діти чекають подарунків під подушкою від Миколая. Візити до резиденції Святого Миколая є важливою складовою святкової атмосфери, яка дарує відчуття дива як дітям, так і дорослим.

Як розповідало BitukMedia, останній поштовий випуск марок у 2024 році презентувала “Укрпошта” На святковому наборі, що виходить напередодні Різдва, зображено українські витинанки. Набір з п’яти марок отримав назву “Нова радість стала”.