Гра “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля”від української студії GSC Game World офіційно дебютувала та стала наймасштабнішим проєктом компанії. Це продовження культової серії, яка здобула прихильність мільйонів гравців у всьому світі. Гра поєднує в собі елементи шутера від першої особи, симулятора та жаху. Вона вже стала символом української технологічної спроможності та культурного впливу.
Про це розповідає “ШоТам”.
Ще до виходу гра очолила топ продажів на платформі Steam. В день релізу S.T.A.L.K.E.R. 2 став абсолютним лідером продажів у Steam, а вже ввечері того дня гра відзначилась піковим онлайном у 113 тис. гравців (причому першої сотні тисяч вдалось досягти лише за 2 години). Масові завантаження гри навіть спричинили перебої з інтернетом у деяких українських провайдерів.
Події гри розгортаються у Чорнобильській зоні відчуження. Гравцям потрібно понад 35 годин, щоб пройти основну сюжетну лінію, сповнену небезпек, загадок і драматичних виборів.
Гра локалізована українською мовою — російська повністю відсутня, що стало принциповою позицією розробників.
Перша частина серії побачила світ ще у 2007 році, а продовження анонсували у 2010-му. Однак реалізувати цей амбітний проєкт вдалося лише зараз.
Розробники обіцяють активно підтримувати гру після релізу, випускаючи оновлення та швидко реагуючи на відгуки гравців.
Очільник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров назвав вихід S.T.A.L.K.E.R. 2 прикладом успішної роботи українського технологічного бізнесу: “Наші програмісти створюють продукти, які стають світовою попкультурою. Змушують фанатів роками очікувати на запуск і не втрачати інтересу. S.T.A.L.K.E.R. 2 — це топкейс того, як може працювати український технологічний бізнес”, — зазначив він у своєму телеграм-каналі.
Розробники присвятили “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля” захисникам та захисницям України, що додає проєкту ще більшої ваги. Водночас гра вже стала символом української технологічної спроможності та культурного впливу.
На стримінгових платформах вже зʼявився плейліст зі S.T.A.L.K.E.R. 2 . До нього увійшли 440 пісень українських виконавців та загальноігровий ембієнт, тривалістю понад 24 години.
Як розповідало BitukMedia, в Україні створили пригодницьку гру про пса, що рятує власника.