Американська фірма пропонує своїм співробітникам унікальну послугу “вилаяти” босів, не боячись негативної реакції. Компанія активно наймає “лихословів”, але подати заявку можуть лише батьки, які часто використовують грубу лексику у спілкуванні зі своїми дітьми.
Про це повідомляє South China Morning Post.
Американська компанія OCDA спеціалізується на анонімному “лаянні” босів від імені співробітників, які побоюються наслідків за озвучення своїх скарг.
OCDA заснував стендап-комік та актор Калімар Вайт. На сайті цієї некомерційної організації зазначається, що місія компанії полягає в тому, щоб усі скарги були почуті, аби” створити на роботі більш шанобливе та чуйне середовище”.
Потенційний клієнт може звернутися до OCDA зі скаргами на свого боса, і якщо послуга буде оформлена, співробітник OCDA піде до цього керівника та жорстко викладе всі претензії, не називаючи імені замовника. Також можна насварити боса телефоном, якщо він уникає зустрічі.
Співробітник OCDA зобов’язаний дотримуватися поставленого завдання, незважаючи на обстановку і те, наскільки злий керівник. Компанія гарантує своїм клієнтам анонімність.
Послуга популярна серед підлеглих, які не можуть висловити начальникові все, що думають, а також серед тих, хто змушений коритися емоційним людям, які порушують особисті кордони.
Зараз OCDA розширюється та наймає нових співробітників через соціальні мережі. В організації зазначають, що потрібні люди з деякими унікальними вимогами, такими як “повинен бути батьком, який часто проклинає своїх дітей” і “повинен походити з неповної сім’ї”. Окрім того, ідеальний кандидат має привабливу зовнішність.
Ролики з доганами також публікуються у соцмережах OCDA (TikTok, YouTube) та збирають мільйони переглядів.
Після кожного виконаного завдання компанія завантажує відео “прокльонів” на свій офіційний обліковий запис YouTube, який наразі має понад 80 тис. підписників.
Як розповідало BitukMedia, старша школа Ґартрі у британському місті Одбі найняла на роботу черепаху Біллі. До тварини прив’язують кульку і пускають повзати коридорами школи. Кажуть, це покращує емоційний стан дітей.