Site icon Bituk Media

Український танцюрист на візку виборов три “золота” на чемпіонаті Європи

Майстер спорту України із Рівного Іван Сівак виборов три золоті медалі на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках. Змагання відбувалися у столиці Чехії – Празі.

Про це повідомив у Facebook голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Рівнянин переміг у категорії “Men’s Freestyle Solo class 2” та у категорії “Men’s Single class 2”. У парній номінації Сівак виступав із киянкою Оленою Данкевич. Вони вибороли “золото”у категорії комбі “Латиноамериканська програма”.

Іван Сівак та Олена Данкевич. Фото: Віталій Коваль/Facebook

Всього участь брали 72 спортсмени з 15 країн. Змагання проходило  з 28 по 30 жовтня.

Як повідомляло BitukMedia, український спортсмен Сергій Куліш виграв Чемпіонат світу-2022 з кульової стрільби у столиці Єгипту Каїрі. Також він отримав неіменну ліцензію на участь у майбутніх Олімпійських іграх – вони відбудуться у Франції у 2024 році.